Implică-te
Biografie

Septembrie 2010 – februarie 2012:

MINISTRUL TRANSPORTURILOR

 

August 2005 – Aprilie 2007:

MINISTRUL INTEGRĂRII EUROPENE

 

Iunie – Decembrie 2000:

MINISTRUL TRANSPORTURILOR